CO JSEM ZAČ

8. října 2016 v 20:44 | Dental hygienist |  ÚVOD

CO JSEM ZAČ?/!

Jak já ty úvodní texty nemusím... Znáte ten pocit, když zhruba deset minut přemýšlíte nad samotným oslovením? Tak co třeba Ahoj?... Ne...... Tak vás tady vítám!...... Při téhle větě se cítím jako když mě potkal nesnesitelný průjem, u kterého si většina z nás nepřeje nic jiného než-li zemřít... Že jsem morbidní? No, každopádně jsem vyrůstala v Ostravě. Tam je černé snad všecko. Humor, lidi i ovzduší. Prostě jsem se rozhodla, že tuhle část ve svém blogu prostě s dovolením vynechám.


Takže jste už určitě pochopili, že se jmenuji Michaela, pocházím z mnou milované Ostravy a studuji obor dentální hygieny.Jsem šťastně zadaná dvacetiletá studentka, jejíž pan Božský je Doktor v oboru ortopedie a také rehabilitační lékař. Kdybych tady měla vypsat veškeré jeho vzdělání, asi bych tady seděla do rána. To zní snobsky... Jdeme dál! Každopádně v dnešní době se zaměřujeme na oblast Stomatologie. A tak se ze studentky policejní školy zakončené maturitou, válející se v žumpách na branném kurzu stala ,,šprtka,, dentální hygieny. Yes. Ještě před dvěma lety jsem ani netušila, že existují mezizubní kartáčky. Nechápu, jak jsem bez nich mohla žít?/!Zhruba před šesti dny, kdy jsem měla jako překvapení dostat svoji první hodinu pilotování letadla jsem se potkala tváří v tvář angíně. Nezbývalo mi tak nic jiného, než-li jen ležet, vymývat si mozek You Tubem, sledováním seriálu Ulice a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta. Nakonec jsem se rozhodla, že si splním svůj malý sen a znova si založím Blog. Stála mi v tom pouze jediná překážka. Strach. Ale věřte mi, že těch šest dní v posteli nad neustálým přemýšlením se v mém malém já cosi pohlo. Prostě jsem se rozhodla, že do toho praštím.


Protože si stojím za názorem, že pokud-li člověk nejde do předu, jde dozadu, neustále se chci učit novým věcem. Překonávám svoji lenost, neustále se učím vážit slova, nebrat si nic osobně, nevytvářet si žádné domněnky a také dělat vše, jak nejlépe dovedu... Toužím po splnění si svých snů, pro které chci udělat maximum. Jako je například založení rodiny o pěti členech a tím pádem i neustálým uklízením miliónů párů bot. Už teďkom má každý z nás dvou vytažených nejméně deset párů. Jo. Je to tady jako u stonožek. Nemohu se toho zlozvyku zbavit... Už jako malá jsem měla boty poskládané v zástupu od začátku předsíně až k mému pokoji :D (délka zhruba 4 metry).


Takže pokud-li se vám právě něco nechce, mám pro vás přesný návod, jak s tím zamést!
Že nevíte jak? Tak si pusťte video :D.
(momentálně mám problém zde video nahrát, padá mi web)


Každopádně mojí další součástí mého života je sport, který mi už dal mnoho zkušeností, které chci rozvíjet a šířit mezi vás!Jsem krasobruslařkou, bývalou tanečnicí ve více směrech, boxerkou, judistkou, rekreační lyžařkou a snowboardistkou. Takže pokud-li nemám právě angínu, pořád někde lítám. Jsem tak trochu totiž hyperaktivní dítě. Co se týče ostatních sportů, tak mohu říct, že ovládám od každého šprochu trochu. Takže zas tak hrozné to se mnou asi nebude :D.


Jako studentka již zmiňované dentální hygieny (zkratka DH), se chci s Vámi podělit o veškeré mé zkušenosti. Jak ty odborné, tak i ty subjektivní. Takže pokud-li vás zajímá vše okolo cavum oris, máte se na co těšit! Když se v loni mí prarodiče začali zajímat o mé první pocity z nové školy, první věc, kterou jsem jim zdělila, bylo nadšení z názvů předmětů. Přišlo mi, že minimálně 50% z nich začínají na slovo ORÁLNÍ. To bylo srandy.

Co se jinak týče mé patogenity v obličeji, mám značné problémy s lidmi, kteří mě neznají osobně. Připadám jim totiž nafrněná. Každopádně většina lidí si myslí, že mě zná lépe než já samu sebe. Bohužel s mým xichtem už ale nic nenadělám. Není to můj problém. To si vyřiďte s mojí mámou. Klidně vám dám ICQ. Najdete ji pod přezdívkou Alka Lenka... ( Ne, není to tak, jak si myslíte. Máme kreativního manžela od máminy kamarádky. Rád se zapojuje do zakládání všemožných žertíků. Je to sympaťák). Každopádně musím konstatovat, že se její přezdívka s ní samotnou příliž neztotožňuje. Pro jistotu. Nechci totiž po příjezdu do Ostravy dostat do držky :-).


To by bylo prozatím ode mě vše. Já vám přeji krásný zbytek dne, mějte se krásně, smějte se, realizujte se, odpočívejte a prostě dělejte to, co vás baví! A v příštím článku se zaměřím na problematiku 90% našeho obyvatelstva v rámci nejčastějšího onemocnění a to zubním kazem :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chloé Chloé | Web | 16. října 2016 v 15:43 | Reagovat

Musí to byť zaujímavé štúdium, nech sa ti s blogom darí:))

2 Radim Radim | 12. ledna 2017 v 20:40 | Reagovat

http://www.humr.cz/wow/kauza-podvodnice-na-instagramu-odhalena-naletelo-ji-150-000-followeru/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama